Pazartesi , 4 Temmuz 2016
HABERLER & DUYURULAR

HAÇLININ KUYRUK ACISI

               Büyük Türk Milleti ne zaman ki kendi değerlerinden uzaklaşırsa işte o vakit gavur’un iştahı kabarır. Yüce dinimizin en sadık Hadimi olan bu Millet beş bin yıllık şanlı tarihinde Zaman Zaman zorluklarla cebelleşmiş Allah’ın izniyle bu günleri aşarak Haçlının hain emelini ters düz ederek kafalarına çarpacaktır. Sela veriliyor Cuma günününrahmetini içime çekerek söylüyorum Mutlaka küfrün karşısında HAKgalip gelecektir.

               Haçlının ABD’deki tavrı ne ise, Fransa’da aynı, İngiltere’de aynı ve de Almanya’da aynı olacaktır. Osmanlının merhametli kollarında sadık teba olarak bilinen Ermeni inanç değerleri itibarıyla İngilizlerin uşaklığından, Rus ayısının kışkırtmasından hareketle çok sayıda  insanımızı katletmiş ve yine onların tezgahı ile mağduru oynamaya devam ediyor. Amma velakin bu vaziyet içimizdeki Millet düşmanları olan yerli işbirlikçi münafıkların, bölücü hainlerin desteğine rağmen onların yani o batılı gavur’un hevesini Kursağında koyacaktır.

               Ermeni itini besleyip üzerimize salan Türk Cumhuriyetlerindeki Rus kıtalini, Almanların yahudi kıtalini, Fransız gavurunun Cezayir soy Kırım’ını, abd’nin Japon katlini Ermeni maşasının Rus ayısı desteğiyle Hocalı katliamını, Avrupalının Bosna Hersek katliamını mazur gösterebilir mi yada yok saydırabilirmiyiz. Burada asıl mesele şanlı geçmişe sahip büyük milletimizin küresel güçler tarafından yerli işbirlikçiler eliyle tuzağa düşürülmesidir. Hani o milliyetçiliği ayaklar altına alan, kozmik odayı açıp bilgileri gavura teslim edenler, Hukuku yüz üstü yerlere serip teröristin ayağına Hakimi götürenler varya Asıl bu durumun yegane müsebbidirler. Onların günahı bu saydıklarımdan çokça fazladır herkes her şeyi biliyor yeterki olaylara namuslu bakılsın.
               Aziz milletim şunu bilsin ki gavurun uşağı içimizdedir yani işin özü hırsız içeriden olursa kapı kilit tutmaz. Siz gavura bu kadar çok malzeme verirseniz olacağı bu idi. Hem de Müslüman kimliği adı altında yapıldı. Ancak ayeti Celile’de Yüce Allah buyuruyor ki siz yahudileri ve hrıstiyanı dost edinmeyin dost edinirseniz onlardan olursunuz .Rabbim mübarek ay ve gün Hatırına kötülüğü görenlerde çareyi bulanlardan eylesin Selam ve Dua ile kalın selamet.

Hakkında Dr. Umut Yılmazel

Dr. Umut Yılmazel

Cevapla