Salı , 20 Ağustos 2019
HABERLER & DUYURULAR

Köşe Yazıları

Geleneksel TÜSAV iftar yemeği gerçekleşti.

Geleneksel TÜSAV iftar yemeği bu sene Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kültür Merkezi’nde yüksek katılımla gerçekleşti. Vakıf başkanı Dr. Ömer Çağlar Yılmaz davetlilere katılımları için teşekkür ederek aşağıdaki konuşmayı yaptı. “Değerli misafirler; Her yıl buluşmamıza vesile olan Ramazan ayınızı tebrik eder, hep birlikte ulaşmayı ümit ettiğimiz bayramınızı da şimdiden kutlarım. Bugün burada birinci sınıftan kıdemli emekli hekimlere kadar her yaştan tıbbiyeliler ... Devamını Oku »

Geleneksel TUSAV İftar Yemeği Daveti

29.05.2019 tarihinde Etimesgut Belediyesi Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşecek olan geleneksel iftar yemeğimize ailelerinizle beraber teşriflerinizi dileriz. Yönetim Kurulu Adına Uzm. Dr. Ömer Çağlar Yılmaz Başkan Devamını Oku »

TÜSAV Yeni Yönetim Kurulu

TÜSAV Yeni Yönetim Kurulu ilk toplantısını yaptı, görev paylaşımı yapıldı. Yönetim Kurulu Üyeleri 1 MUSTAFA ÇETİN 2 MEHMET ALİ TOKGÖZ 3 OĞUZHAN ÖZKAN 4 ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ 5 İSMAİL VOLKAN ŞAHİNER 6 SİDRE EGANİŞ 7 ŞEYMA BÜTÜN TÜRK 8 FAHRİ MARTLI 9 MUHAMMET SALTUK DENİZ Yönetim Kurulu Yedek Üyeler 10 SÜLEYMAN C. NUMANOĞLU 11 CEBRAİL ŞİMŞEK 12 SERKAN GÖKKAYA 13 ... Devamını Oku »

TÜSAV 18. Seçimli Olağan Genel Kurulu

Vakfımızın 18. Olağan Genel Kurulu Delege Seçimi 23.04.2019 Salı günü Vakıf Genel Merkezi’nde gerçekleştirilmiştir. Genel Kurul Delegesi seçilen üyelerimizin listesi aşağıda verilmiştir. (Alfabetik Liste) ADI – SOYADI ADI – SOYADI 1 A. FİLİZ YAVUZ 23 MEHMET GÜMÜŞ 2 ABDULLAH KILAVUZ 24 MEHMET ZİYA ÇETİNER 3 ALİ SEVEN 25 MUHAMMED SALTUK DENİZ 4 ASİYE ÇİĞDEM ŞİMŞEK 26 MUSTAFA ÇETİN 5 ATİLLA ... Devamını Oku »

TÜSAV 18. Seçimli Olağan Genel Kurulu Delege Seçimi

Sayın Üyemiz; Vakfımızın 18. Seçimli Olağan Genel Kurulu Delege Seçimi 23.04.2019 Salı günü Vakıf Genel Merkezi’nde 17:00-19:00 saatleri arasında yapılacaktır. Tüm üyelerimiz bizzat gelerek oy kullanabilir. Vekalet oy kullanılmayacaktır. Bilgilerinizi ve 23 Nisan 2019 Salı günü belirtilen saate Vakıf Genel Merkezi’nde yapılacak delege seçimine katılmanızı rica ederim   Prof. Dr. Sefer AYCAN Başkan Yönetim Kurulu Adına Devamını Oku »

TABİP ODALARINA VE TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNE TALİBİZ

TABİP ODALARINA VE TÜRK TABİPLER BİRLİĞİNE TALİBİZ   Prof. Dr. Sefer Aycan Türkiye Sağlık Çalışanları Eğitim ve Dayanışma Vakfı (TÜSAV); 1991 yılında Türk Milliyetçisi hekimlerin kurduğu bir vakıftır. Vakfımız; üyeleri arasında dayanışma ve işbirliğini sağlamayı, üyelerinin eğitimine desteği, Türkiye’nin sağlık sorunlarıyla ve Hekimlik mesleğinin sorunlarıyla ilgilenmeyi ve çözmeyi amaçlamaktadır. Amaçları doğrultusunda bu alanlarda iyileşmeler sağlamaya ve katkıda bulunmaya yönelik çalışmalar ... Devamını Oku »

Kamuoyuna Açıklama

TTB nin bu günkü yersiz açıklamasını kınıyorum ve biz Türk Hekimlerini temsil etmediğini belirtmek istiyorum. Unutulmamalı ki terörde bir insanlık suçudur. Ordumuzun yaptığı da; Türk insanını ve Suriyeli insanları yaşatma mücadelesidir. Prof. Dr. Sefer AYCAN Yönetim Kurulu Adına Devamını Oku »