Cumartesi , 15 Haziran 2024

Etiket Arşivi: Doktor

TÜRKMEN LİDERLER KERKÜK’TE BİR ARAYA GELDİ

Son yıllarda Irak ve Türkmenelin de cereyan eden tehlikeli süreçleri tartışmak ve yaşanan yeni dönemi  analiz etmenin yani sıra yurt dışındaki Federasyonların Uluslararası çalışmalarını değerlendirmek üzere  Kerkük, Erbil ve Selahattin İllerinin Türkmen Milletvekilleri ile birlikte Türkmen Parti Başkan veya Başkan vekilleri Kerkük’te bir araya geldi. Katılımcılar toplantıda önemli konuları tartıştı. Türkmeneli Dernekler Federasyonu, Avrupa ve Türkiye Parlementosuna sunmak üzere Türkmen Deklarasyonunu ... Devamını Oku »

TTB yöneticileri neden HDP/PKK diliyle konuşuyor?

Tıp Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Altınok ve Genel Sekreter Dr. Ali Rıza Üçer, Türk Tabipleri Birliği’nin, terörle mücadele operasyonlarıyla ilgili olarak, PKK’nın oluşturmaya çalıştığı algıya paralel açıklamalarının uluslararası etkileri konusundaki kaygılarını içeren geniş bir değerlendirme yollamışlar. Dünya Tabipleri Birliği (DTB)’nin, 17 Ekim 2015’te yaptığı açıklamada, Türk Tabipleri Birliği Başkanı Bayazıt İlhan’ın “Sağlık çalışanlarına ve sağlık kurumlarına saldırıların halkı yıldırma amaçlı bir siyasi enstrüman ... Devamını Oku »

Devlet aranıyor devlet!

Devlet aranıyor devlet!                Yaralanmanın izahı vardır, ölmenin de… Vatan için, toprak için, devlet için gazi olmanın da mukaddes izahı vardır, şehit olmanın da… Ya devletinin zannettiğin hastanede, maaşını senin vergilerinden alan doktor, hasta bakıcı veya diğer görevlilerden küfür hakaret yemenin? Ağır yaralıyken ve daha sedyede yatarken canınızın düşmana teslim edildiğini bilmenin? Ya siz ... Devamını Oku »