Cuma , 21 Şubat 2020

Demokrasimize Sahip Çıkıyoruz

               Türkiye Cumhuriyeti Devletinin en stratejik odaklarına çöreklenen ihanet çetesinin 15 Temmuz gecesi gerçekleştirdiği darbenin olumsuz etkileri o uğursuz geceden bugüne Devletimiz ve Milletimizin kararlı tutumuyla savuşturulmaya çalışılıyor. Sonunu düşünmeden asker üniformalı hainlerin karşısına dikilen kahramanları bu vesileyle bir kez daha minnet ve şükranla anıyor; şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.

               Türk Milletinin iradesine, istiklal ve istikbaline karşı girişilen bu hain saldırının püskürtülmesinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanından başlayarak, TBMM, Hükümetimiz, Siyasi Partilerimiz, asker ve polis kahraman güvenlik kuvvetlerimiz ile erkeği-kadını, yaşlısı-genciyle Türk Milletinin topyekûn, cansiparane, kararlı mücadelesi tarihe geçmiştir.
               Olayların duyulmaya başladığı ilk saatlerden itibaren sağlık kuruluşlarına koşarak yaralı vatandaşlarımızı tedavi etmek için olağanüstü bir gayret gösteren fedakâr sağlık çalışanlarımızın hizmetlerinin büyüklüğünü takdir etmek de boynumuzun borcudur. Başta acil servis ve ambulans çalışanları olmak üzere bu büyük facianın yaralarını sarmak, can kayıplarını önlemek için günlerce çok zor şartlarda çalışan Türkiye Sağlık Çalışanlarına Türk Milletinin minnet ve şükranlarını sunarız.

               Allah Türk Milletinin yar ve yardımcısı olsun.

Cevapla